• Bestsellery

  • Vital Injector 2

   Urządzenie VITAL INJECTOR 2 to prawdziwa rewolucja w rewitalizacji skóry i nowoczesna alternatywa dla klasycznej mezoterapii igłowej. Pięcioigłowy system w precyzyjny sposób podaje miejscowo komputerowo ustaloną dawkę substancji na odpowiednią głębokość w obrębie skóry właściwej, a dodatkowe mikrouszkodzenia skóry wywołane nakłuciami stymulują proces samoregeneracji skóry.

   VITAL INJECTOR 2 dzięki dedykowanym preparatom szybko i skutecznie poprawia nawilżenie, elastyczność, koloryt i teksturę skóry dodatkowo wygładzając ją, pogrubiając oraz stymulując włókna kolagenowe do produkcji kolagenu.

   Urządzenie VITAL INJECTOR 2 gwarantuje wyższą niż w innych metodach skuteczność zabiegu, precyzję aplikacji preparatu, redukcję efektów ubocznych w postaci grudek, krwiaków, siniaczków, bezpieczeństwo i krótszy czas procedury, redukcję bólu podczas wkłuć, higienę i komfort. Zabieg nie wymaga znieczulenia dzięki systemowi próżniowemu – zamiast bólu odczuwalne jest delikatne zasysanie skóry.

   Mezoterapia igłowa twarzy VITAL INJECTOR 2 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które poszukują spektakularnych efektów z zachowaniem komfortu bez okresu rekonwalescencji. Równocześnie zapewnia pełną satysfakcję klienta, który po zabiegu przy użyciu tego urządzenia nie chce już korzystać z innej metody mezoterapii.

   Pojedynczy zabieg 1 partia – koktajl 549

   W SPECJALNEJ CENIE 449 ZŁ DO 29/02/2020 

   Pojedynczy zabieg 1 partia – kwas hialuronowy 770

   W SPECJALNEJ CENIE 670 ZŁ DO 29/02/2020

  • Ogień i lód

   Najbardziej prestiżowy zabieg Is Clinical. Dotychczas znany w Hollywood, teraz dostępny jest w Polsce! Zabieg otrzymał polską nagrodę Cosmopolitan Prix de Beaute 2011 oraz nagrodę amerykańskiego magazynu „InStyle” jako ulubiony zabieg gwiazd. „Ogień i lód” to nazwa idealnie oddająca istotę odczuć towarzyszących w trakcie zabiegu. W pierwszej fazie na skórę aplikowana jest intensywna maska rozgrzewająca, która wykorzystuje działanie kwasów pochodzenia roślinnego, retinolu o jakości farmaceutycznej oraz niacyny w połączeniu z antyoksydantami. Następnie nakładana jest maska chłodząca z mentolem. Precyzyjne działanie Masek zostaje wzmocnione poprzez nałożenie bogatego w przeciwutleniacze serum z kwasem L-askorbinowym oraz wysokiej jakości serum nawilżającego. Takie połączenie preparatów gwarantuje najlepsze efekty. Polecany 1-2 razy w miesiącu.

   cena: 350 zł

  • Unison

   Unison to urządzenie będące rewolucyjnym połączeniem dwóch sprawdzonych i skutecznych technologii – monopolarnej fali radiowej i energii fali akustycznej w jednym aplikatorze. Eliminuje pięć głównych przyczyn niedoskonałego wyglądu skóry. Redukuje miejscową tkankę tłuszczową, remodeluje kolagen, poprawia elastyczność skóry, redukuje cellulit, przyspiesza metabolizm komórkoJest bezpieczny i przeznaczony dla każdego, nawet dla osób o skórze naczyniowej. Odczucia zabiegowe można porównać do masażu gorącymi kamieniami z intensywnymi wibracjami mechanicznymi. Zabieg odbywa się w relaksującej pozycji leżącej, a wszystkie parametry oraz czas zabiegu ustalany jest indywidualnie do potrzeb klienta, natomiast nie trwa dlużej niż 60 minut na 1 partię.

   Do osiągnięcia widocznych, zamierzonych efektów potrzebne są 4 zabiegi.

   cena od: 800 zł

  • Medsculpt

   Med Sculpt to urządzenie elektromedyczne stosowane do zabiegów wyszczuplających, nazwane przez lekarzy alternatywa dla liposukcji. Zabieg polega na mechanicznym masażu podciśnieniowym membraną elastomeryczną. Na skutek masażu nadmiar tłuszczu przesuwany jest do układu limfatycznego, by następnie go wydalić. Zabiegi wyszczuplające z wykorzystaniem Med Sculpt są bezpieczne, ponieważ jest to nieinwazyjna metoda redukcji obwodów ciała i likwidacji cellulitu. Efekty masażu można dodatkowo wzbogacić wprowadzając do zabiegu generator ultradźwięków, które wnikają w tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie i rozbicie zmagazynowanego zapasu tłuszczu oraz poprawiają krążenie krwi i metabolizm tkanek. Ponadto aktywują fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych. Med Sculpt to potwierdzona efektywność odchudzania! Pierwsze efekty zauważalne są już po czterech zabiegach, niemniej jednak zaleca się przeprowadzenie serii 10-12 zabiegów w odstępach dwóch lub trzech dni. Seria zabiegów zapewnia uzyskanie zgrabniejszej sylwetki, zdrowej, jędrnej i wygładzonej skóry.

   cena od: 150 zł

  • Hydrafacial

   Zabieg polega na zastosowaniu zintegrowanego systemu, w którego skład wchodzą specjalne końcówki ścierające oraz substancje aktywne bogate w przeciwutleniacze w połączeniu z próżnią. W efekcie skóra jest dogłębnie oczyszczona i nawilżona. Jednocześnie z eksfoliacją, na oczyszczoną skórę, w momencie maksymalnego otwarcia porów, kolejno nanoszone są substancje aktywne zawierające przeciwutleniacze oraz składniki nawilżające, oczyszczające i przeciwzapalne. Oprócz tego, próżnia stymuluje mikrokrążenie, procesy metaboliczne w skórze, poprawia koloryt i napięcie, zapewnia drenaż limfatyczny.

   • z serum nawilżającym 350 zł
   • z ampułką na przebarwienia 370 zł
   • z kwasami 370 zł
   • z peptydami 370 zł
   • z Infuzją tlenową 390 zł

  • STOP NACZYNKOM BY EXUVIANCE

   Zabieg przeznaczony do skór naczyniowych, z trądzikiem różowatym, a także suchych i wrażliwych. Delikatnie złuszcza naskórek, sprzyja oczyszczaniu skóry i redukcji niedoskonałości, intensywnie odświeża, wygładza i rewitalizuje. Stosowany regularnie w serii, redukuje rumień i zaczerwienienia, wpływając na trwałą poprawę jakości i gęstości skóry oraz włosowatych naczyń krwionośnych. Dzięki chelatuiacym właściwościom glukonolaktonu minimalizuje rumień naczyniowy i zapalny, zmniejsza widoczność teleangiektazji i pajączków, aktywnie eliminując niekorzystny odcień skóry.

   cena: 270 zł

Kliknij i zadzwoń