Kosmetologia estetyczna

 • Vital Injector 2

  Urządzenie VITAL INJECTOR 2 to prawdziwa rewolucja w rewitalizacji skóry i nowoczesna alternatywa dla klasycznej mezoterapii igłowej. Pięcioigłowy system w precyzyjny sposób podaje miejscowo komputerowo ustaloną dawkę substancji na odpowiednią głębokość w obrębie skóry właściwej, a dodatkowe mikrouszkodzenia skóry wywołane nakłuciami stymulują proces samoregeneracji skóry.

  VITAL INJECTOR 2 dzięki dedykowanym preparatom szybko i skutecznie poprawia nawilżenie, elastyczność, koloryt i teksturę skóry dodatkowo wygładzając ją, pogrubiając oraz stymulując włókna kolagenowe do produkcji kolagenu.

  Urządzenie VITAL INJECTOR 2 gwarantuje wyższą niż w innych metodach skuteczność zabiegu, precyzję aplikacji preparatu, redukcję efektów ubocznych w postaci grudek, krwiaków, siniaczków, bezpieczeństwo i krótszy czas procedury, redukcję bólu podczas wkłuć, higienę i komfort. Zabieg nie wymaga znieczulenia dzięki systemowi próżniowemu – zamiast bólu odczuwalne jest delikatne zasysanie skóry.

  Mezoterapia igłowa twarzy VITAL INJECTOR 2 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które poszukują spektakularnych efektów z zachowaniem komfortu bez okresu rekonwalescencji. Równocześnie zapewnia pełną satysfakcję klienta, który po zabiegu przy użyciu tego urządzenia nie chce już korzystać z innej metody mezoterapii.

  Pojedynczy zabieg 1 partia – koktajl 549

  W SPECJALNEJ CENIE 439 ZŁ DO 31/05/2020 

  Pojedynczy zabieg 1 partia – kwas hialuronowy 770

  W SPECJALNEJ CENIE 597 ZŁ DO 31/05/2020

  od: 449

  Zarezerwuj

 • Hydrafacial

  Zabieg polega na zastosowaniu zintegrowanego systemu, w którego skład wchodzą specjalne końcówki ścierające oraz substancje aktywne bogate w przeciwutleniacze w połączeniu z próżnią. W efekcie skóra jest dogłębnie oczyszczona i nawilżona. Jednocześnie z eksfoliacją, na oczyszczoną skórę, w momencie maksymalnego otwarcia porów, kolejno nanoszone są substancje aktywne zawierające przeciwutleniacze oraz składniki nawilżające, oczyszczające i przeciwzapalne. Oprócz tego, próżnia stymuluje mikrokrążenie, procesy metaboliczne w skórze, poprawia koloryt i napięcie, zapewnia drenaż limfatyczny.

  • z serum nawilżającym 350 zł
  • z ampułką na przebarwienia 370 zł
  • z kwasami 370 zł
  • z peptydami 370 zł
  • z Infuzją tlenową 390 zł
  od: 350

  Zarezerwuj

 • Oxypin – mezoterapia mikroigłowa

  OxyPin jest zabiegiem, który zmusza skórę do intensywnej regeneracji poprzez aktywowanie naturalnych systemów naprawczych. Rezultatem zabiegu jest m.in. zwiększenie napięcia i elastyczności skóry, wzmocnienie naskórka jak również poprawa jego funkcji. Zabieg zmniejsza widoczność blizn pooperacyjnych, po przebytym trądziku, redukuje drobne zmarszczki i pomaga rozjaśnić przebarwienia. Poprawia grubość żywych warstw naskórka a to sprawia, iż popękane naczynka czy zasinienia pod oczami staja się mniej widoczne, skóra odzyskuje promienny wygląd.

  380

  Zarezerwuj

 • Vivace – frakcjonowanie mikroigłowe z RF

  Vivace to zabieg łączący dwie, bardzo skuteczne metody wykorzystywane w kosmetologii i medycynie estetycznej: radiofrekwencję RF i mikronakłuwanie. Obie procedury wpływają na procesy regeneracji i ujędrnienia skóry, więc synergistyczne działanie przynosi znacznie lepsze efekty, niż wykonywanie ich osobno. Urządzenie posiada głowicę z 36 mikroigłami, których głębokość wkłucia w pełni kontrolujemy. Dzięki temu zabieg jest precyzyjny i bezpieczny, a czas „rekonwalescencji” trwa tylko 1-2 dni. Vivace przynosi efekty w 2 fazach: pierwszy, kilka dni po zabiegu, w postaci napiętej, rozświetlonej skóry oraz drugi (widoczny w przeciągu 1 do 3 mięsięcy), wynikający z odbudowy kolagenu, kiedy skóra jest jędrna i sprężysta, a drobne zmarszczki są wypełnione. Bardzo satysfakcjonujące rezultaty pozabiegowe obserwuje się także w przypadku skóry problematycznej, ponieważ Vivace działa na regulacje produkcji sebum, zwężenie porów skóry oraz zmniejszenie blizn potrądzikowych i przebarwień pozapalnych.

  od: 900

  Zarezerwuj

 • E-matrix – Lifting bez skalpela

  Dzięki wykorzystaniu frakcyjnego bipolarnego prądu o częstotliwości radiowej (RF), następuje silne, punktowe podgrzanie głębszych warstw skóry, z minimalnym uszkodzeniem naskórka. Skóra pobudzona przez ciepło ulega przebudowie, co prowadzi do jej pogrubienia i regeneracji tkanki łącznej oraz realnego odmłodzenia jej wyglądu. eMatrix umożliwia wykonanie skutecznych i bezpiecznych zabiegów, przy których nie występuje ryzyko poparzeń oraz przebarwień. eMatrix to jedyne urządzenie dające naturalny efekt silnej, kompleksowej regeneracji skóry, widoczny już po pierwszym zabiegu. Działa jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, oferując istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia, likwidację zmarszczek, blizn i rozstępów, wyrównanie powierzchni i kolorytu skóry.

  od: 700

  Zarezerwuj

 • Exilis

  EXILIS to najnowszej generacji urządzenie wykorzystujące najnowocześniejszą technologię CRT (Collagen Refill Technology), nieinwazyjny zabieg ujędrnianiający i liftingujący skórę twarzy oraz szyi. Pozwala osiągnąć doskonałe rezultaty redukcji zmarszczek, wyszczuplenia, ujędrnienia skóry i polepszenia produkcji kolagenu. Technologia CRT remodeluje kolagen, radykalnie poprawia gęstość skóry dzięki procesowi neokolagenezy.

  od: 150

  Zarezerwuj

 • Laser Fotona

  fotoodmładzanie T3

  Zabieg oparty jest na absorpcji energii lasera Nd:YAG przez hemoglobinę znajdującą się w głębszych warstwach skóry z jednoczesną częściową koagulacją mikroukładu naczyniowego warstwy brodawkowatej skóry właściwej i uwolnieniu mediatorów zapalnych. Wywołuje to odnowę mikronaczyń oraz stymulację fibroblastów do syntezy i przebudowy kolagenu. Po zabiegu skóra rozpoczyna procesy regeneracyjne i w efekcie staje się gładsza, napięta, poprawa się jej koloryt i zmniejszona zostaje widoczność porów.

  frakcjonowanie 3D

  Delikatniejszy nieablacyjny zabieg odmładzania skóry właściwej, stymulujący jej naturalne zdolności regeneracyjne poprzez selektywne powodowanie mikrouszkodzeń w przedwcześnie postarzonych częściach skóry i naskórka. Laserowe działanie tworzy trójwymiarową matrycę mikrouszkodzeń indukując naturalną reakcję ich naprawy przez tkanki nieuszkodzone o odnowę skóry przy minimalnym ryzyku. Nie wymaga okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po zabiegu może być wykonany makijaż.

  Leczenie trądziku

  Infekcje trądzikowe zwiększają zaopatrzenie w krew uszkodzonego miejsca, powodując efektywną absorpcję energii lasera w zainfekowanym obszarze, gdzie zostaje wytworzone ciepło niszczące bakterie.

  od: 160

  Zarezerwuj

 • Karboksyterapia

  Zabieg karboksyterapii polega na kontrolowanym podaniu dwutlenku węgla śródskórnie przy pomocy mikroiniekcji. Zabieg ten, jest wykonywany w celu: ujędrnienia wiotkiej skóry, jej dotlenienia i odżywienia – karboksyterapia pobudza produkcję kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność skóry oraz zwiększa drenaż limfatyczny i reguluje mikrokrążenie zwiększając jednocześnie komórkom skóry dostęp do tlenu i substancji odżywczych. Zabieg karboksyterapii może być wykonywany jako samodzielna kuracja lub łączony z wieloma zabiegami medycznymi i kosmetologicznymi.

  od: 60

  Zarezerwuj

Kliknij i zadzwoń