Zabiegi modelujące sylwetkę Hi-Tech

Jędrne, gładkie, odprężone i zadbane ciało mimo upływającego wieku to marzenie każdej kobiety. Dzięki naszym specjalistom, staje się ono rzeczywistością! Profesjonalne kosmetyki, nowe technologie, a przede wszystkim nowoczesny sprzęt Hi-tech pomogą osiągnąć zamierzone, a co więcej doskonałe efekty w obszarze modelowania sylwetki i upiększania ciała.

 • Unison

  Unison to urządzenie będące rewolucyjnym połączeniem dwóch sprawdzonych i skutecznych technologii – monopolarnej fali radiowej i energii fali akustycznej w jednym aplikatorze. Eliminuje pięć głównych przyczyn niedoskonałego wyglądu skóry. Redukuje miejscową tkankę tłuszczową, remodeluje kolagen, poprawia elastyczność skóry, redukuje cellulit, przyspiesza metabolizm komórkoJest bezpieczny i przeznaczony dla każdego, nawet dla osób o skórze naczyniowej. Odczucia zabiegowe można porównać do masażu gorącymi kamieniami z intensywnymi wibracjami mechanicznymi. Zabieg odbywa się w relaksującej pozycji leżącej, a wszystkie parametry oraz czas zabiegu ustalany jest indywidualnie do potrzeb klienta, natomiast nie trwa dlużej niż 60 minut na 1 partię.

  Do osiągnięcia widocznych, zamierzonych efektów potrzebne są 4 zabiegi.

  od: 800

  Zarezerwuj

 • Medsculpt

  Med Sculpt to urządzenie elektromedyczne stosowane do zabiegów wyszczuplających, nazwane przez lekarzy alternatywa dla liposukcji. Zabieg polega na mechanicznym masażu podciśnieniowym membraną elastomeryczną. Na skutek masażu nadmiar tłuszczu przesuwany jest do układu limfatycznego, by następnie go wydalić. Zabiegi wyszczuplające z wykorzystaniem Med Sculpt są bezpieczne, ponieważ jest to nieinwazyjna metoda redukcji obwodów ciała i likwidacji cellulitu. Efekty masażu można dodatkowo wzbogacić wprowadzając do zabiegu generator ultradźwięków, które wnikają w tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie i rozbicie zmagazynowanego zapasu tłuszczu oraz poprawiają krążenie krwi i metabolizm tkanek. Ponadto aktywują fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych. Med Sculpt to potwierdzona efektywność odchudzania! Pierwsze efekty zauważalne są już po czterech zabiegach, niemniej jednak zaleca się przeprowadzenie serii 10-12 zabiegów w odstępach dwóch lub trzech dni. Seria zabiegów zapewnia uzyskanie zgrabniejszej sylwetki, zdrowej, jędrnej i wygładzonej skóry.

  od: 150

  Zarezerwuj

 • Vivace

  Vivace to zabieg łączący dwie, bardzo skuteczne metody wykorzystywane w kosmetologii i medycynie estetycznej: radiofrekwencję RF i mikronakłuwanie. Obie procedury wpływają na procesy regeneracji i ujędrnienia skóry, więc synergistyczne działanie przynosi znacznie lepsze efekty, niż wykonywanie ich osobno. Urządzenie posiada głowicę z 36 mikroigłami, których głębokość wkłucia w pełni kontrolujemy. Dzięki temu zabieg jest precyzyjny i bezpieczny, a czas „rekonwalescencji” trwa tylko 1-2 dni. Vivace przynosi efekty w 2 fazach: pierwszy, kilka dni po zabiegu, w postaci napiętej, rozświetlonej skóry oraz drugi (widoczny w przeciągu 1 do 3 mięsięcy), wynikający z odbudowy kolagenu, kiedy skóra jest jędrna i sprężysta, a drobne zmarszczki są wypełnione. Bardzo satysfakcjonujące rezultaty pozabiegowe obserwuje się także w przypadku skóry problematycznej, ponieważ Vivace działa na regulacje produkcji sebum, zwężenie porów skóry oraz zmniejszenie blizn potrądzikowych i przebarwień pozapalnych.

  od: 800

  Zarezerwuj

 • Karboksyterapia

  Zabieg karboksyterapii polega na kontrolowanym podaniu dwutlenku węgla śródskórnie przy pomocy mikroiniekcji. Zabieg ten, jest wykonywany w celu: ujędrnienia wiotkiej skóry, jej dotlenienia i odżywienia – karboksyterapia pobudza produkcję kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność skóry oraz zwiększa drenaż limfatyczny i reguluje mikrokrążenie zwiększając jednocześnie komórkom skóry dostęp do tlenu i substancji odżywczych. Zabieg karboksyterapii może być wykonywany jako samodzielna kuracja lub łączony z wieloma zabiegami medycznymi i kosmetologicznymi.

  od: 180

  Zarezerwuj

 • Liposhock

  LipoShock jest nowoczesnym urządzeniem wykorzystującym ShockWave – pionierską, bezinwazyjną technologię, bazującą na falach dźwiękowych, pozwalającą na osiągniecie spektakularnych rezultatów w walce z cellulitem bez użycia bolesnych metod chirurgicznych. Generowane przez ShockWave fale dźwiękowe oddziałują selektywnie na cellulit oraz miejscową otyłość. Poprzez rozerwanie skupisk komórek tłuszczowych (mikro i makroguzów) redukują efekt „pomarańczowej skórki” nawet w zaawansowanym stadium (tzw. cellulit włóknisty). Rozbicie komórek redukuje ucisk naczyń krwionośnych, aktywuje drenaż oraz przywraca prawidłowe funkcjonowanie skóry. Uwolniony podczas zabiegu tłuszcz jest wyeliminowany przez naturalne procesy metaboliczne.
  Osoba chcąca skorzystać z zabiegu powinna mieć tkankę tłuszczową na danym obszarze o grubości minimum 2 cm. Zabiegów nie wykonuje się na twarzy, szyi, kościach i piersiach oraz w rejonach występowania żylaków. W trakcie zabiegu możliwe jest odczuwanie lekkiego mrowienia, pieczenia lub swędzenia. Na skórze może pojawić się również lekkie zaczerwienienie. W celu ułatwienia odprowadzenia rozbitego tłuszczu z organizmy rekomendujemy wypicie dwóch litrów wody przed oraz dwóch litrów wody po zabiegu. Na zakończenie każdego zabiegu przeprowadzany jest manualny drenaż limfatyczny.
  Najlepsze efekty uzyskuje się przy serii zabiegów (do 10) wykonywanych nie częściej niż dwa razy w tygodniu. Po każdym zabiegu skóra staje się gładsza, jędrniejsza i bardziej sprężysta, często znacznie zredukowane zostaje uczucie ociężałych nóg.

  250

  Zarezerwuj

 • Velasmooth

  Vela Smooth to niezwykły system do walki z cellulitem, wykorzystujący aż cztery źródła energii działające jednocześnie (światło podczerwone, bipolarny prąd o wysokiej częstotliwości, podciśnienie oraz masaż). Zabiegi z wykorzystaniem Vela Smooth efektywnie rozbijają tkankę tłuszczową i wspomagają jej drenaż. Pełna terapia obejmuje 10-12 zabiegów co dwa lub trzy dni.

  160

  Zarezerwuj

 • Biopress

  Biopress 2000 to urządzenie oferujące uciskowy masaż pneumatyczny kończyn dolnych i brzucha, który pobudza układ krążenia i limfatyczny, ułatwia odpływ krwi żylnej, likwiduje zastoiny i obrzęki różnego pochodzenia, wspomaga proces odchudzania i jest pomocny w walce z cellulitem. Umożliwia usuwanie nagromadzonych złogów, dając efekt odtoksycznienia organizmu. Zabieg zalecany jest na koniec większości sesji, w celu wzmocnienia efektów działania innych zabiegów, zwłaszcza wyszczuplających i modelujących sylwetkę.

  50

  Zarezerwuj

Kliknij i zadzwoń