Złuszczanie

 • System Prodigy Peel

  System Prodigy Peel to innowacyjny system do odnowy skóry. Peeling łączy w sobie składniki aktywne m.in. kwas mlekowy, salicylowy, cytrynowy z silnie działającym retinolowym „boosterem”. Formuła zapewnia dodatkowe korzyści w porównaniu z innymi powierzchniowymi peelingami chemicznymi – prawdopodobieństwo pojawienia się podrażnień jest mniejsze, a zabieg można stosować na wszystkich typach skóry, nawet tych wrażliwych. Poprawa stanu skóry widoczna jest już po pierwszym zabiegu. Pożegnaj się z niedoskonałościami, przebarwieniami oraz drobnymi zmarszczkami w nowoczesny i zaawansowany technologicznie sposób.

  400

  Zarezerwuj

 • Mikrodermabrazja diamentowa

  Mikrodermabrazja stanowi jedną z wielu metod mechanicznego złuszczania naskórka. Polega na ścieraniu warstwy naskórka przy pomocy głowic diamentowych. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych, zwiększając jej możliwości absorpcyjne.

  180

  Zarezerwuj

 • Peeling SAL-E & MAL-E ( Salicylowo – Jabłkowy)

  Zabieg z zastosowaniem peelingów Sal-e, Mal-e zwiększając odnowę komórkową przyczynia się do poprawy wyglądu i struktury skóry. Peelingi niezawodnie radzą sobie z przebarwieniami, trądzikiem, trądzikiem różowatym oraz walczą z objawami starzenia się skóry. Mogą być zastosowane dla większości rodzajów skóry.

  290

  Zarezerwuj

 • Peeling jabłkowy

  Peeling jabłkowy. Posiada właściwości przeciwbakteryjne, zwiększa nawilżenie, skóra staje się promienna. Aktywny skład działa mobilizująco na wymianę komórek, dzięki minimalnemu złuszczeniu. Skóra jest świeża, odżywiona, a wszystko to możliwe jest bez jej przesuszania.

  220

  Zarezerwuj

 • Peeling salicylowy

  Peeling salicylowy, posiada właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, które przyczyniają się do poprawy czystości i tekstury skóry.

  220

  Zarezerwuj

 • Peeling cytrynowy

  Peeling rozświetlający na bazie 30 % kwasu cytrynowego. Redukuje i rozjaśnia przebarwienia. Działa ściągająco i oczyszczająco, silnie nawodniająco, zwiększa elastyczność skóry. Może być stosowany na cienką i delikatną skórę wokół oczu.

  199

  Zarezerwuj

 • Litle refresh

  Zabieg z zastosowaniem peelingu odświeżającego Lite Refresh Epionce przeznaczony jest dla każdego rodzaju cery, również dla cery wrażliwej. Zawarte w peelingu składniki aktywne przyczyniają się do poprawy wy glądu skóry oraz zwiększają odnowę komórek. Następuje zdecydowana poprawa elastyczności oraz nawilżenia. Zabieg zmniejsza pory i widoczność blizn, redukuje stany zapalne.

  199

  Zarezerwuj

 • Retix C

  Zabieg z wykorzystaniem 4% retinolu, 8% witaminy C oraz 30% kompleksu antyoksydantów. Intensywna i kompletna terapia anti-aging. Jej celem jest odbudowa włókien kolagenowych i elastynowych, wyrównanie struktury skóry, rozjaśnienie przebarwień, redukcja niedoskonałości, stanów zapalnych oraz zwężenie porów.

  250

  Zarezerwuj

Kliknij i zadzwoń