Feniks on Facebook
Fenix klinika urody
promo
OKOLICE OCZU


Zabieg przeznaczony dla wrażliwej skóry wokół oczu o potrójnym efekcie kosmetycznym. Bazuje na zimnej masce algowej, która rozświetla i zmniejsza opuchnięcia. Efekt regenerujący i wygładzający zapewnia koncentrat z retinolem. Zabieg likwiduje wszystkie oznaki zmęczenia, stresu i starzenia się skóry wokół oczu.

Składniki aktywne:
ekstrakt z koralowca
minerały morskie

Efekty:
złagodzenie podrażnień
zmniejszenie obrzęków
rozjaśnienie i rozświetlenie
spowolnienie procesów starzenia skóry


Delikatny drenaż okolicy górnej i dolnej powieki, podczas którego przesunięta zostaje limfa w stronę skroni poprzez uciskanie punktów relaksacyjnych. Likwiduje problem obrzęków i opuchnięć, będących wynikiem zaburzeń cyrkulacji.


EXILIS to przełomowy system do modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej oraz odmładzania twarzy! Wykorzystuje rewolucyjną technologię RID (ROZPOZNANIE – IZOLACJA – DEAKTYWACJA) do redukcji obwodu oraz zmiany kształtu problematycznych obszarów ciała, jak również redukuje cellulit. Nagrzewa tkanki poprzez jednolite pobudzenie cząsteczek, w połączeniu z falami ultradźwiękowymi. Zapewnia to efektywne kształtowanie sylwetki poprzez zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej oraz powoduje znaczną poprawę napięcia, sprężystości i tekstury skóry, jednocześnie zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i kontrolę zabiegu dzięki innowacyjnie zaprojektowanym głowicom. W przypadku zabiegów na twarz Exilis wykorzystuje działanie ciepło i fali ultradźwiękowej do rozdzielenia podwójnej spirali kolagenu i indukcji syntezy nowych włókien. Najlepsze efekty już po 4 sesjach zabiegowych.

Wskazania:
nadmiar tkanki tłuszczowej
cellulit
brak jędrności skóry
zmarszczki, wiotka skóra twarzy

Efekty:
gładsza i młodsza w wyglądzie skóra
redukcja zmarszczek i efekt anty-ageing w okolicy ust, czoła, szyi
ujędrnienie skóry, poprawa owalu twarzy
redukcja tkanki tłuszczowej
redukcja obwodu
ujędrnienie wiotkiej skóry

Przeciwwskazania:
ciąża i okres karmienia piersią
wszczepiony stymulator serca
choroby nerek i wątroby
zaburzenia sercowo-naczyniowe
zakrzepowe zapalenie żył i zakrzepica
choroba nowotworowa


Peeling stworzony specjalnie z myślą o delikatnych okolicach oczu. Połączenie kwasu glikolowego z kwasem mlekowym na za zadanie zwiększenie efektywności działania przy jednoczesnym zmniejszeniu jego inwazyjności. Ma właściwości regulujące powodujące delikatne złuszczanie i regenerację skóry w miejscach aplikacji. Zalecany przy zmianach hiperpigmentacyjnych, płytkich zmarszczkach.


FENIKS Klinika Urody Warszawa