Feniks on Facebook
Fenix klinika urody
promo
SKÓRA MIESZANA I TŁUSTA


Zabieg polecany osobom o skórze wrażliwej, skłonnej do podrażnień, nietolerującej silnych zabiegów złuszczających, a jednocześnie wymagającej oczyszczenia i odświeżenia. Wskazaniem do zabiegu jest trądzik różowaty, okołowargowe zapalenie skóry, skóra problemowa, matowość, ziemista cera, trądzik I lub II stopnia. Połączenie kwasu jabłkowego z salicylowym (pH 2,9) daje spektakularne efekty wygładzenia skóry, zwężenia rozszerzonych porów, poprawy kolorytu skóry i zahamowania powstawania zmian trądzikowych. Skóra staje się mocno napięta, ale bez efektu łuszczenia się czy podrażnień. To wspaniałe rozwiązanie przed ważnym wydarzeniem, kiedy zależy nam na dobrym wyglądzie i promiennej cerze!.

Składniki aktywne:
kwas jabłkowy
kwas salicylowy
wyciąg z kory wierzby
wyciąg z cebuli

Efekt:
poprawa czystości skóry
odświeżenie jej kolorytu
stymulacja odnowy komórkowej
ograniczenie powstawania zmian trądzikowych


Głęboko oczyszczający zabieg do skóry mieszanej, tłustej i problemowej pomagający zmiękczyć i usunąć zanieczyszczenia porów. Polega na klasycznym oczyszczaniu manualnym wzbogaconym o rytuały pielęgnacyjne Epionce. Przy regularnym stosowaniu skóra będzie niezwykle czysta, jasna i promienna!.


Zabieg wykorzystujący złuszczające i oczyszczające właściwości naturalnego kwasu jabłkowego o niskim pH 0,7, ale minimalnym potencjale drażniącym. Odświeża skórę, poprawia koloryt i wygładza jej powierzchnię. Delikatnie liftinguje, dogłębnie nawilża i poprawia gęstość skóry. Dodatkowo ma właściwości komedolityczne, zmniejsza ilość bakterii wywołujących problemy skórne.


Posiada właściwości liofilowe dzięki czemu doskonale sprawdza się w terapii skór mieszanych i tłustych. Reguluje pracę gruczołów łojowych, ma właściwości bakteriobójcze, stymuluje delikatne złuszczanie i wyrównuje powierzchnię naskórka, poprawia i rozjaśnia koloryt skóry, wspomaga leczenie trądziku.


Mieszanina kwasu migdałowego, pirogronowego, salicylowego regulująca prace gruczołów łojowych, rozjaśniająca koloryt skóry, działa silnie bakteriobójczo, grzybobójczo i przeciwzapalnie.


Mieszanina kwasu salicylowego, mlekowego i mocznika stymulująca odnową komórkową naskórka i skóry właściwej oraz regulująca pracę gruczołów łojowych. Rozjaśnia przebarwienia, zwiększa napięcie skóry i dogłębnie nawilża.


Mieszanina kwasu azelainowego i mlekowego wzbogacona o ekstrakt z ostropestu plamistego. Działa de pigmentacyjnie, silnie rozjaśnia skórę, działa przeciwzapalnie wspomagając terapię przeciwtrądzikową. Stymuluje naturalna regenerację skóry.


Usuwanie zanieczyszczeń jest ważnym elementem w pielęgnacji skóry. Oczyszczanie manualne polega na otwarciu i udrożnieniu porów skóry poprzez manualny ucisk. Zabieg jest wskazany dla wszystkich rodzajów skóry, w szczególności dla tłustej, trądzikowej.

Wskazania:
skóra zanieczyszczona
widoczne zaskórniki
nadmierny łojotok

Efekty:
oczyszczenie skóry z zaskórników
działanie bakteriobójcze
odświeżenie skóry
poprawa wchłaniania substancji aktywnych
regulacja pracy gruczołów łojowych

Przeciwskazania:
skóra wrażliwa i delikatna
skóra naczyniowa
nasilone zmiany ropne


FENIKS Klinika Urody Warszawa