Feniks on Facebook
Fenix klinika urody
promoSystemy laserowe neodymowo-yagowe Fotona uważane są za złoty standard nieablacyjnych zabiegów estetycznych. Uzyskały one szerokie kliniczne uznanie z uwagi na swoje długoterminowe rezultaty, bezinwazyjny charakter oraz minimalny dyskomfort przy zabiegu. Dają szerokie spektrum możliwości działania i poprawy walorów estetycznych skóry:


Jeden z najmocniejszych zabiegów odmładzających dający maksymalne efekty przy minimalnym dyskomforcie w trakcie jego wykonywania oraz stosunkowo krótkim czasie rekonwalescencji. Oparty jest na absorpcji energii lasera Nd:YAG przez hemoglobinę znajdującą się w głębszych warstwach skóry z jednoczesną częściową koagulacją mikroukładu naczyniowego warstwy brodawkowatej skóry właściwej i uwolnieniu mediatorów zapalnych. Wywołuje to odnowę mikronaczyń oraz stymulację fibroblastów do syntezy i przebudowy kolagenu. Po zabiegu skóra rozpoczyna procesy regeneracyjne i w efekcie staje się gładsza, napięta, poprawa się jej koloryt i zmniejszona zostaje widoczność porów.


Delikatniejszy nieablacyjny zabieg odmładzania skóry właściwej, stymulujący jej naturalne zdolności regeneracyjne poprzez selektywne powodowanie mikrouszkodzeń w przedwcześnie postarzonych częściach skóry i naskórka. Laserowe działanie tworzy trójwymiarową matrycę mikrouszkodzeń indukując naturalną reakcję ich naprawy przez tkanki nieuszkodzone o odnowę skóry przy minimalnym ryzyku. Nie wymaga okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po zabiegu może być wykonany makijaż.


Laser Fotona daje możliwość likwidacji drobnych pajączków naczyniowych, naczyniaków oraz teleangiektazji. Energia lasera zabsorbowana przez krew w naczyniu powoduje jego zniszczenie i następnie usunięcie poprzez naturalne mechanizmy gojenia zachodzące w skórze.


Infekcje trądzikowe zwiększają zaopatrzenie w krew uszkodzonego miejsca, powodując efektywną absorpcję energii lasera w zainfekowanym obszarze, gdzie zostaje wytworzone ciepło niszczące bakterie.


FENIKS Klinika Urody Warszawa