Feniks on Facebook
Fenix klinika urody
promoLipoShock jest nowoczesnym urządzeniem wykorzystującym ShockWave - pionierską, bezinwazyjną technologię, bazującą na falach dźwiękowych, pozwalającą na osiągnięcie spektakularnych rezultatów w walce z cellulitem bez użycia bolesnych metod chirurgicznych. Generowane przez ShockWave fale dźwiękowe oddziałują selektywnie na cellulit oraz miejscową otyłość. Poprzez rozerwanie skupisk komórek tłuszczowych (mikro i makroguzów) redukują efekt „pomarańczowej skórki” nawet w zaawansowanym stadium (tzw. cellulit włóknisty). Rozbicie komórek redukuje ucisk naczyń krwionośnych, aktywuje drenaż oraz przywraca prawidłowe funkcjonowanie skóry. Uwolniony podczas zabiegu tłuszcz jest wyeliminowany przez naturalne procesy metaboliczne.
Osoba chcąca skorzystać z zabiegu powinna mieć tkankę tłuszczową na danym obszarze o grubości minimum 2 cm. Zabiegów nie wykonuje się na twarzy, szyi, kościach i piersiach oraz w rejonach występowania żylaków. W trakcie zabiegu możliwe jest odczuwanie lekkiego mrowienia, pieczenia lub swędzenia. Na skórze może pojawić się również lekkie zaczerwienienie. W celu ułatwienia odprowadzenia rozbitego tłuszczu z organizmy rekomendujemy wypicie dwóch litrów wody przed oraz dwóch litrów wody po zabiegu. Na zakończenie każdego zabiegu przeprowadzany jest manualny drenaż limfatyczny.
Najlepsze efekty uzyskuje się przy serii zabiegów (do 10) wykonywanych nie częściej niż dwa razy w tygodniu. Po każdym zabiegu skóra staje się gładsza, jędrniejsza i bardziej sprężysta, często znacznie zredukowane zostaje uczucie ociężałych nóg.

efekty:
rozbicie skupisk komórek tłuszczowych
stymulacja mikrocyrkulacji
wspomaganie prawidłowego unaczynienia i funkcjonowania układu limfatycznego
drenaż płynów
resorpcja obrzęków
przyspieszenie metabolizmu w tkankach
przywrócenie właściwego napięcia skóry i prawidłowego stanu tkanek

przeciwwskazania do zabiegu:
ciąża
menstruacja
patologie skórne
nowotwór
cukrzyca
niewydolność układu krążenia
niewydolność wątroby
niewydolność nerek


FENIKS Klinika Urody Warszawa