Feniks on Facebook
Fenix klinika urody
promoDIETETYKA I ODCHUDZANIEOferujemy Państwu KONSULTACJĘ DIETETYCZNĄ, w której czasie analizowany jest dotychczasowy sposób odżywiania się, nawyki i upodobania żywieniowe pacjenta. Z oferty powinny skorzystać przede wszystkim osoby, które planują odchudzanie.

Przeprowadzony wywiad dostarcza informacji na temat stanu zdrowia, przebytych / współistniejących chorób i dolegliwości, zaleceń lekarskich czy przyjmowanych leków pozwala na ocenę motywacji i możliwości oraz oczekiwań, jakie pacjent stawia przed dietetykiem i zaproponowaną dietą. Jest to bezpieczny sposób na zdrowe odchudzanie. Warszawa - w tym mieście znajduje się nasz Instytut Zdrowia i Urody "Feniks". Podczas konsultacji dietetyk odpowiada na wszystkie Państwa pytania, udzielając rzetelnych informacji na temat sposobu żywienia. Informuje o ewentualnym ryzyku nieprzestrzegania podstawowych zasad prawidłowego odżywiania się oraz korzyściach płynących z ich wdrożenia. Udziela również wskazówek, jak je wprowadzić do codziennego menu. Z naszych usług korzystają głównie Warszawiacy, lecz mamy także wielu gości z innych miast.

Osobom, które preferują zdrowe odchudzanie i chcą w tym celu otrzymać szczegółowy plan żywieniowy, oferujemy PLANY DIETETYCZNE. Ułożenie planu dietetycznego jest poprzedzone konsultacją dietetyczną. Plany dietetyczne układane są w sposób indywidualny, tj. dopasowane są do konkretnego pacjenta – jego upodobań, nawyków, możliwości, stanu zdrowia, zaleceń lekarskich i INNYCH. Podczas ich układania dietetyk stosuje podstawowe normy i zasady prawidłowego żywienia. Plan dietetyczny jest narzędziem, które pomaga pacjentowi wyrobić w sobie prawidłowe zachowania żywieniowe, a w przypadku towarzyszących chorób – zahamowanie ich rozwoju lub wspomaganie procesu leczenia.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu:
NADWAGI, bez współistniejących zaburzeń
NADWAGI I OTYŁOŚCI, z uwzględnieniem zaburzeń metabolicznych (hiperlipidemia, hiperglikemia, nadciśnienie, tzw. „Zespół Metaboliczny”)
CUKRZYCY, zaburzenie metabolizmu glukozy
MIAŻDŻYCY, choroba naczyń obwodowych
DNY MOCZANOWEJ (podagra, skaza moczanowa), odkładanie się kwasu moczowego we krwi
NIETOLERANCJI i ALERGII POKARMOWYCH, niepożądane reakcje na składniki pokarmowe
WYCHUDZENIA, NIEDOŻYWIENIA wywołane niedoborem energii, białka i innych składników pokarmowych
PROFILAKTYCE NOWOTWORÓW, wprowadzanie modelu odżywiania mającego ochronny i zwiększający odporność organizmu (Dieta śródziemnomorska, elementy Diety Ornisha)

FENIKS Klinika Urody Warszawa