Feniks on Facebook
Fenix klinika urody
promoFizjoterapeuta i trener osobisty Anna Konarzewska. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Posiada uprawnienia instruktorskie z zakresu kulturystyki i treningu siłowego oraz Nordic Walking. Ukończyła szereg dodatkowych kursów m. in.: PNF, Aktywne 9 miesięcy, Personal Trainer 1 (Holmes Place Academy). Specjalizuje się w treningu dla kobiet, ćwiczeniach w okresie ciąży i po porodzie, ćwiczeniach usprawniających funkcjonowanie kręgosłupa oraz treningu rehabilitacyjnym i programach przygotowujących do różnego rodzaju aktywności sezonowej (narty, snowboard, jazda na crossie, surfing).

OFERTA
Nie od dziś wiadomo, że aktywność ruchowa jest potrzebna do zachowania zdrowia, sprzyja długowieczności, zapobiega wielu chorobom, a także pomaga w zwalczaniu i hamowaniu ich rozwoju ( m.in. nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, osteoporoza, otyłość, choroba zwyrodnieniowa stawów).

Według American College of Sports Medicine (ACSM) i American Heart Association (AHA) zdrowy dorosły człowiek powinien podejmować dynamiczną tlenową aktywność fizyczną 5 razy w tygodniu przez 20-30 min (w zależności od intensywności wysiłku) oraz dodatkowo, co najmniej dwa razy w tygodniu wykonywać trening siłowy, poprawiający siłę i wytrzymałość mięśniową. Niestety, mimo iż wiemy, że sport to zdrowie, w większości przypadków nie wykazujemy odpowiedniej aktywności ruchowej, a wielu ludzi nie wykonuje jej prawie w ogóle.

Jeśli Marzysz o pięknej sylwetce, borykasz się ze zbędnym kilogramami, masz problemy z kręgosłupem lub po prostu chcesz odmienić swoje życie i poczuć się lepiej powinnaś oddać się w moje ręce. Oferuję profesjonalne treningi dla kobiet oparte na treningu funkcjonalnym. Ćwicząc ze mną masz pewność, że dzięki odpowiednio dobr /anym ćwiczeniom wymodelujesz sylwetkę i podkreślisz kobiece kształty. Twoje Ciało nabierze jędrności i sprężystości, a samopoczucie wzrośnie nie tylko dzięki uzyskaniu wymarzonej figury, ale również pod wpływem endorfin wydzielających się podczas ćwiczeń. Pokażę Ci, że piękną sylwetkę można uzyskać na wiele sposobów, niekoniecznie ćwicząc na siłowniach pełnych mężczyzn. Ze mną nie ma rzeczy niemożliwych!

W mojej ofercie znajdują się:
• Treningi personalne dla kobiet
• Treningi przygotowujące do różnego rodzaju aktywności sezonowej ( narty, snowboard, jazda na crossie, surfing)
• Trening rehabilitacyjny umożliwiający powrót do ulubionych sportów po przebytej kontuzji lub operacji
• Ćwiczenia dla kobiet w ciąży
• Ćwiczenia pozwalające wrócić do formy po
• Ćwiczenia dla osób mających problemy z kręgosłupem

CENNIK I MIEJSCE TRENINGÓW:
Prowadzę treningi w kameralnych miejscach w centrum Warszawy. Oferta współpracy przygotowywana jest indywidulanie i zależy od rodzaju, częstotliwości i miejsca treningów. Klientki salonu otrzymują bezpłatny konsultacyjny trening (bez pokrywania kosztów wejścia do klubu) oraz pakiety treningowe w promocyjnych cenach:
• Pakiet 8 treningów w cenie 1100zł (zamiast 1200)
• Pakiet 12 treningów w cenie 1600zł (zamiast 1800)

http://www.annakonarzewska.plPARTNER estetycznie.pl


Akademia Pozytywnej Egoistyki


Lidia Skuza/NewColors


Jean D'estrees Paris


Maria Galland Paris


OPI


Teatr Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego


IK imperium kobiet


iTV


Hair LAB klinika włosów


Podaruj Spa


FENIKS Klinika Urody Warszawa