Feniks on Facebook
Fenix klinika urody
promoW kwietniu w Instytucie Feniks odbyło się spotkanie poświęcone tematowi zdrowego trybu życia, racjonalnego żywienia opartego na świeżo wyciskanych sokach warzywnych i owocowych oraz aktywności fizycznej. Przedstawiono nowy zabieg odmładzający medycznej marki Epionce, a także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej pozwalające na dłużej zachować młody wygląd.

Trener personalny zaprezentował 10-tygodniowy program treningów "Piękna w bikini".


Jeśli ktoś, podobnie jak ja, był zachwycony efektami zabiegu LipoShock, to polecam wypróbować technologię I-LIPO. Ta metoda poprawia stan skóry jeszcze szybciej i skuteczniej. Wprawdzie działanie lasera diodowego ma swoje chemiczno-fizyczne wytłumaczenie, ale ja i tak uważam, że po tym zabiegu obwody zmniejszają się w jakiś magiczny sposób. Dosłownie po jednej, sesji skóra jest ujędrniona, napięta, a tkanki tłuszczowej wyraźnie ubywa. Sam zabieg jest oczywiście całkowicie bezbolesny i daje uczucie przyjemnego ciepła. Jestem w 100 procentach zadowolona z efektów, tym bardziej że utrzymują się one naprawdę długo. Gorąco zachęcam do skorzystania z tego nowoczesnego urządzenia.


Drogie Panie,
Liposhock to doskonałe urządzenie, które działa cuda. Widzę to po sobie. A muszę zaznaczyć, że jestem niedowiarkiem. W dodatku nie lubię długo czekać na efekty. W przypadku LipoShock widać je od razu po pierwszym zabiegu. Oczywiście lepsze rezultaty otrzymamy po całej serii, poddając naszą tkankę tłuszczową działaniu tego urządzenia co najmniej 5 razy. Po ciąży skóra na moim brzuchu nie była tak idealna, jak przed urodzeniem córeczki: była rozciągnięta, bez jędrności, pozostało kilka fałdek. Natomiast po zabiegach jestem zadowolona z jej wyglądu. Fale dźwiękowe i uderzeniowe, którymi operuje LipoShock zdecydowanie poprawiają kondycję skóry. I zapewniam, że to w ogóle nie boli. Należy też pamiętać, by pić dużo wody przed i po zabiegu, bo to ułatwia pozbycie się rozbitego tłuszczu z naszego organizmu. Moim zdaniem poza samym urządzeniem bardzo ważna jest osoba wykonująca zabieg – w gabinecie Feniks tytuł mistrzyni należy się uroczej pani Monice.


27 kwietnia w Instytucie Zdrowia i Urody Feniks odbyło się kolejne spotkanie z Gwiazdami. Odwiedziły nas aktorki - Olga Borys, Laura Łącz, Tatiana Sosna-Sarno oraz redaktor naczelna Imperium Kobiet - Ilona Adamska.


2 marca 2011 Instytut Zdrowia i Urody Feniks wraz z IK Magazine zorganizował spotkanie promujące najnowszy numer dwumiesięcznika aktywnych kobiet oraz relaksujące zabiegi pielęgnacyjne dostępne w naszym SPA. Z tej okazji odwiedziła nas redaktor naczelna Ilona Adamska oraz aktorki Elżbieta Jędrzejewska, Aleksandra Nieśpielak i Aldona Orman.


Miałam okazje wypróbować ten zabieg na sobie...
Szczerze muszę przyznać, że nie należy on do zabiegów relaksacyjnych. Należy się także liczyć z co najmniej dwudniowym pozostaniem w domu po zabiegu. Nasza twarz nie nadaje się na pokazywanie jej światu :) Piecze i należy przygotować sobie zimne kompresy.
Ale za to potem efekty są wspaniałe! Na własne oczy zobaczyłam, że drobne, płytsze zmarszczki zniknęły, pory zdecydowanie zwęziły się, przebarwienia i naczynka właściwie zniknęły. Koloryt skóry fantastyczny. A muszę przyznać, że w zimie moja skóra, która pozbawiona jest słońca, nie wygląda najlepiej : Bardzo polecam... efekty utrzymują się naprawdę długo!

Pozdrawiam
Ela JędrzejewskaDrogie Panie ten zabieg mogę polecić z absolutna odpowiedzialnością!!!
Czysta przyjemność i relaks. Efekty widoczne już po trzech zabiegach.
Jedno jest tylko ważne: po zabiegu należy pić dużo wody. U mnie sam organizm się tego domagał.
Ponieważ cudów na świecie nie ma, trzeba też w trakcie przeprowadzania tego zabiegu, zrezygnować z jedzenia bardzo kalorycznych rzeczy. Niestety. Nic samo się nie robi. Tak też i ten zabieg jest zabiegiem, który w połączeniu z lekkostrawną dietą przynosi wspaniałe efekty.
Okropny cellulit, z którym walczymy przez pół życia naprawdę się zmniejsza i jest to widoczne gołym okiem. Ja zafundowałam sobie jeszcze kilka sesji na siłowni, żeby efekt był jeszcze lepszy.

Polecam bardzo!
Ela Jędrzejewska


Instytut Zdrowia i Urody Feniks SPA Warszawa